Hakkımızda - CMC Promo

ÜRETİCİDEN BASKILI BASKISIZ REKLAM ÜRÜNLERİ UYGUN FİYATA BURADA...

CMC Promo
Çağrı Merkezi
Hakkımızda

CMC Reklam ve Mimarlık

Müşterilerine kaliteli ve ekonomik matbaa ve reklam, tanıtım çözümleri sunmak amacıyla 2005 yılında Sayın Rıfat CAMCI ve Oğulları tarafından İstanbul Sancaktepe’de sadece 50 m2 bir alana kurulan işletmemiz, günümüzde 750 m2 iş sahasında profesyonel kadrosuyla kaliteyi üretmeye devam etmektedir.

CMC Reklam ve Mimarlık, sonuç ve çözüm odaklı profesyonel kişilerin bir araya geldiği yönetim, grafik tasarım, web tasarım, web yazılım, imalat ve montaj ekiplerinden oluşmaktadır.

Geride bıraktığı 15 sene içerisinde sektörde kalitesiyle ve profesyonelliğiyle adından sık sık söz ettiren, müşteri memnuniyetini prensip edinmiş kuruluşumuz, bugün geçmişinden aldığı kuvvetle yoluna hiç durmadan emin adımlarla devam etmektedir. Her geçen zamanda yenilenerek bünyemize yenilikler katarak gelişiyoruz. Şimdi de online mağazamız CMC PROMO olarak dünya’ya açılıyor. Tasarımdan üretime ve uygulamaya kadar sizlere çözüm ortağı olmayı hedefliyor gelişen ve değişen küresel pazarda sizlere aracısız ve komisyonsuz ürün tedarik edebilen ve çözüm üretebilen arandığında sorunları ve başarıları kabul edebilen marka vizyonu ile bir reklamcıdan ötesini hedefliyoruz.

  Yepyeni imajımızla sizlere daha iyi hizmet verebilmek için  çalışıyor sizlerden aldığı güven ve destekle büyümeye ve büyütmeye devam edeceğiz.